Ölüdeniz Tekne Turu

Ölüdeniz  tekne turumuz  6  duraktan oluşmakta Teknemizde  su  kaydırağı  mevcut  olup  siz  misafirlerimizi  sabah 11:00 18:00  saatleri  arasında   Mavi  Mağara , Kelebekler  Vadisi , Akvaryum  Koyu , St.Nicholas  Adası , Deve Plajı ve  Soğuk  su dan oluşan yüzme  molaları  ile  Akdeniz'in  muhteşem  kristal  renkli  sularında  yüzerek,  lezzetli  bir öğle  yemeğinden  sonra ( tavuk , balık , köfte , pilav , salata ) eğlencenin  doruğunda  unutulmaz bir  gün geçirmenizi sağlıyoruz.

12 adalar Tekne Turu

12 adalar tekne turu gezimizde toplamda 6 ila 7 adadan oluşmaktadır. Sabah 10'da Fethiye kordon boyundan hareket eden teknemiz ilk durak olarak katrancı adasında yüzme molası verip daha sonra yassıca adalarına hareket etmektedir. Yassıca adalarında 1 saat yüzme molasının ardından öğle yemeği verilmektedir. Öğle yemeğinde tavuk , balık veya köfte seçiminizin yanında salata ve makarna'da alabilirsiniz. Daha sonra tersane adası veya domuz adalarında tekrar 45 dakikalık molanın ardından dönüş yolculuğunda 1 saatte kızılada yüzme molası ile Fethiye kordon boyuna yanaşmaktadır.

Fethiye Özel Tekne Turu

Hergün (Mayıs ve Ekim) Ayları Arası Fethiye kordon boyundan Akdenizin muhteşem güzellikteki koylarına özel tekne turlarımız bulunmaktadır. Fiyatlarımız seçtiğiniz tekne boyu ve tipine göre değişmektedir. Tur fiyatı içine Transfer,Öğle Yemeği BBQ(Açık Büfe),Sigorta,Rehberlik Hizmeti dahildir. İçecekler ekstra olarak satılmaktadır.

Jeep Safari

Doğayla başbaşa dolu dolu bir gün eğlence ve adrenalin istiyorsanız tam size göre bir tur Jeep Safari.Öncelikle sizleri hala buram buram tarih kokan Tlos a götürüyoruz.

İçerisinde gezerken tur rehberimizin sizlere o tarihin en kahraman komutanı BELLEREOHENTES ile uçan at PEGASUS un CHİMERA adındaki canavara karşı kazandığı zaferin tasvir edildiği kaya mezarları hakkında verecek olduğu bilgiler eşliğinde sizleri alabalığı ile meşhur doğası ile eşsiz olan restorantımıza lezzetli bir öğle yemeği için davet ediyoruz.

İkinci durağımız olan YAKAPARK doğal orman parkını ziyeret ederken köylü bayanların yaptığı gözlemelerden tadabilir,Alabalık çiftliğini ziyaret ederken soğuk soğuk akan suların fısıldadığı melodiler eşliğinde biraz da olsun dinlenebilirsiniz. SAKLIKENT turumuzun en özel ziyaret alanı yaklaşık 18 km uzunluğunda 300 m yüklekliği eşsiz bir atmosfere sahip olan bu kanyonun sizleri büyüleyeceğinden eminim.Yaklaşık 1,00 saat kanyonda yürüyebilir ,funny rafting yaparakta gününüze ayrı bir adrenalin katabilirsiniz.

Turumuzun en kirli durağı da çamur banyosu tamamıyla killi çamurdan oluşan cilt hastalığına iyi geldiği bilinen çamur banyosunda geri dönüş yolculuğuna çıkmadan önce vaktimizi değerlendiriyor ve sizleri ÇALIŞ plajının o müthiş gün batımının izlendiği sahile getiriyoruz.Biraz dinlenmek ve yüzmek için son fırsatları değerlendirip sizlere veda ediyoruz.